De hortensia 'Limelight' is een mooie kleine boom met een hele lange bloeiperiode. De hortensia 'Limelight' krijgt prachtige witgroene bolvormige bloemen in juni. De maanden die daarop volgen (tot maar liefst in oktober!) bloeit deze hortensia op stam met prachtige witte bloemen. De mooie bloemen van de Hydrangea paniculata 'Limelight' zijn te bewonderen vanaf juni tot en met oktober.
De hortensia 'Limelight' kan je het beste terugsnoeien in april, wanneer kans op strenge vorst nihil is. Belangrijk is om deze hortensia terug te snoeien tot een kleine bolvorm waarbij je ongeveer 20 cm aan takken overhoudt.
Verder heeft de Hydrangea paniculata 'Limelight' groen blad en staat de bloesemboom het liefst op een plek waar het halfschaduw of zonlicht kan krijgen.
De hortensia op is een echte 'Eyecatcher' die in de zomermaanden de show steelt met prachtige grote bloemen.
De totaalhoogte is 100 tot 150 centimeter.